Projekt wiosna

Tematy ogólne akwarystyczne.

Re: Projekt wiosna

Postprzez radziu » Cz 17 maja, 2018

Witam,
a wiec roslinki posadzone. Zostaly mi 4 kubki z InVitro bo troche za duzo zamowilem.
Jeszcze musze dokupic kilka Anubiasow oraz Cryptocoryny Walkeri Hobbit / Wendeti Brown na tylni plan.
Obecnie woda ma Ph 6.8, KH 5.5*, temperatura wody 22*C.

Nawozy:
Brighty K: 1ml na 20l wody; codziennie
Green Bacter: 1kropla na 10l wody; codziennie
Green Gain: 1 kropla na 10l wody; po podmianie wody
Podmiany 70% co 3 dni (75%RO i 25% Kranowit), swiatelko 3h ON, 3h przerwy i znowu 3h ON. Swiece DayTime 90.4 i wychodzi jakies 18W/L. Mysle ze na start to wystarczy pozniej wrzuce mocniejsza lampe jak bedzie potrzeba. Z uwagi na czeste podmiany nie kontroluje innych parametrow wody. Co dziwne mi sie wydaje to to ze rosliny bombluja tak jakby powoli sie aklimatyzowaly w nowym srodowisku. Nie mowie ze mnie to nie cieszy bardziej jednak zastanawia mnie przyczyna bo chyba troche za wczesnie na takie procesy. Co o tym sadzicie?
Przy nastepnej podmianie bede staral sie zejsc z KH do 4*, GH nie kontrolowalem jeszcze.

Krewetki Amano 55 sztuk przyjezdza miedzy 28-30.05
Zdecydowalem zamienic filtr Eheim P4-600 na P3e-450. Ma troche wiesza wydajnosc oraz pojemnosc koszy. Media filtracyjne w czesci dalem stare z P4 a to co brakowalo to dosypalem nowe. Filtr znakomicie daje sobie rade jak narazie. Ruch wody widoczny w kaznym zakamarku akwarium. Jakos wody bdb. To co na tafli zbiera skimmer.

Kreci sie powoli, narazie swieze ale juz bardzo cieszy a wyglada to tak
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
radziu
Poznaje temat
 
Posty: 50
Dołączył(a): So 15 kwi, 2006
Lokalizacja: CH
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Poprzednia strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron