Jaki aparat ?

Fotografowanie akwarium, fotografia makro, metody, doświadczenia, sprzęt do fotografii akwarium, oprogramowanie, przygotowanie fotografii konkursowych.

Jaki aparat ?

Postprzez Akwarysta91 » So 08 gru, 2007

Witam,

Chciałbym kupić aparat cyfrowy (do 600zł) tylko nie wiem za bardzo jaki,nie znam sie na aparatach.Prosze o doradzenie mi :)

Co sądzicie o:

http://www.(link).pl/item279457191_pan ... f_ra_.html


http://www.(link).pl/item275962330_sam ... vat_c.html

http://www.(link).pl/item277364408_can ... n_560.html


Pozdrawiam
Akwarysta91
Początkujący
 
Posty: 45
Dołączył(a): Wt 10 lip, 2007
Lokalizacja: Mielec
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Postprzez inz » So 08 gru, 2007

mam panasa i jestem zadowolony za panasem przemawia szklo i zoom :D
Avatar użytkownika
inz
Poznaje temat
 
Posty: 73
Dołączył(a): Wt 24 paź, 2006
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Postprzez Akwarysta91 » N 09 gru, 2007

Co sądzisz o tych aparatach do których podałem linka?
Akwarysta91
Początkujący
 
Posty: 45
Dołączył(a): Wt 10 lip, 2007
Lokalizacja: Mielec
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Postprzez inz » N 09 gru, 2007

Akwarysta91 napisał(a):Co sądzisz o tych aparatach do których podałem linka?


jak napisalem w tej cenie to bym panasa kupil choc ad takiego aparatu nie wymagaj zbyt wiele :D
Avatar użytkownika
inz
Poznaje temat
 
Posty: 73
Dołączył(a): Wt 24 paź, 2006
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Postprzez Gość » Pt 28 gru, 2007

Ja również stawiam na Panasonic. Jak napisał Inz rzeczywiście nie powinieneś wiele od takiego aparatu wymagać. W końcu nie jest to nawet mały półprofesjonal.
Gość
 

Postprzez Marcin Kwiecińs » Pt 28 gru, 2007

Ja również stawiam na Panasonic. Jak napisał Inz rzeczywiście nie powinieneś wiele od takiego aparatu wymagać. W końcu nie jest to nawet mały półprofesjonal.
Avatar użytkownika
Marcin Kwiecińs
Zainteresowany tematem
 
Posty: 175
Dołączył(a): Pn 17 lip, 2006
Lokalizacja: Bydgoszcz
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Postprzez wilkins » Śr 03 wrz, 2008

kup fudżi 5600

ok 1000 zł
wilkins
Początkujący
 
Posty: 8
Dołączył(a): Cz 17 lip, 2008
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Postprzez D4ni3l » So 01 lis, 2008

To żeś odświeżył temat :)
Avatar użytkownika
D4ni3l
Zainteresowany tematem
 
Posty: 232
Dołączył(a): Wt 21 mar, 2006
Lokalizacja: Gdańsk
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Postprzez Paweł Ciołek » Wt 02 gru, 2008

Panowie na chwile obecna na rynku a szczegolnie na (link) pokazalo sie sporo urzywanych lustrzanek nikonow i canonow

sam osobiscie mam dosprzedanie nikona d50 a jest ich naprawde duzo a i cena nie jest straszna bo z podstawowym obiektywem moznakupic za okolo 600 700 zl wiecmniej wiecej tyle ile kosztuje nowy kompakt

wiecpo co kombinowac po co szukac mysle ze wielu naszych kolegow po fachu ma lustrzanki i zaniedlugo bedzie zmienial na cos nowszego
Avatar użytkownika
Paweł Ciołek
Zainteresowany tematem
 
Posty: 263
Dołączył(a): N 17 paź, 2004
Lokalizacja: Warszawa
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Postprzez Sardyna » Pn 26 kwi, 2010

Witam serdecznie. Na wstępie proszę wybaczyć, że odświeżam tak stary temat, ale nie ma sensu zakładać nowego, skoro już taki istnieje. Otóż, przymierzam się do zakupu aparatu, wolałbym, żeby był to kompakt (lustrzanka jest mi zbędna, jestem pewien, że nie umiałbym z niej poprawnie korzystać i w moich rękach tylko by się marnowała :P ) do, powiedzmy, 800 zł. Wolałbym, żeby był to aparat nowy, może to dziwne, ale jakoś nie mam zaufania do używanych rzeczy (chyba, że od kogoś zaufanego, wtedy nie mam nic przeciwko). Nie znam się absolutnie na aparatach, więc prosiłbym o doradzenie czegoś w miarę przyzwoitego (o ile w takiej cenie da się wyhaczyć coś fajnego) i prostego w obsłudze ;) Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za odpowiedzi.
Avatar użytkownika
Sardyna
Początkujący
 
Posty: 12
Dołączył(a): Pt 26 cze, 2009
Lokalizacja: Włocławek
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Postprzez zdziebal » Pn 26 kwi, 2010

http://www.ceneo.pl/1298366
http://www.foto-bogutti.pl/product_info ... ts_id/3600

Sony H10 i podobny nikon, duże możliwości jak na kompakt. Kompakty to w zasadzie obiektyw wyróżnia, elektronika już w większości wypadków jest porównywalna.
Jeśli wolisz coś tańszego to już zwykłe kompakciki których jest do wyboru do koloru i nie potrafię jednoznacznie wskazać, dobre robi canon, siostra ma nikona za 500zł i jest bez szału, ja miałem kiedyś samsunga i byłem bardzo zadowolony.
Pozdr.
zdziebal
Poznaje temat
 
Posty: 135
Dołączył(a): Śr 18 lis, 2009
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Postprzez szyba140790 » Wt 23 lis, 2010

Poszukaj canona g7 konkretny sprzęt :P
Avatar użytkownika
szyba140790
Początkujący
 
Posty: 47
Dołączył(a): N 20 gru, 2009
Lokalizacja: Zielonka/Warszawa
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Postprzez Andrzej Max » N 12 gru, 2010

Calkiem niezłe aparaty , a jednocześnie niezbyt drogie to Fuji Finepix. W niczym nie ustępują różnym Canonom i Nikonom ( przepraszam że nie wymieniam sony , ale to nie ma być kamera, a po co przepłacać za ... hmmm :lol: ), a nawet je przewyższają za te same pieniądze. Według mnie - powinieneś pójść do dużego sklepu i poprosić o pokazanie kilku aparatów tych 3 marek (Fuji, Canon, Nikon) i na miejscu porównać. Co ci najbardziej w ręce będzie leżeć. Na pewno przyda się opcja M - manual ! Zwróć na to uwagę , bo czasem trzeba się namęczyć żeby automat zmusić do czegoś, a w akwarium sprawdza się manualne ustawienie. Ważne by miał też rozbudowany balans bieli w zakresie świetlówek. :cool:
Avatar użytkownika
Andrzej Max
Początkujący
 
Posty: 33
Dołączył(a): Pt 10 gru, 2010
Lokalizacja: Kraków
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Postprzez Dobosz65 » Pn 14 lis, 2011

Ej, a taka lustrzanka alfajak tutaj jest, jest w miarę ok? Nie znam się na fotografii a chciałabym chłopakowi zrobić przyjemność i kupić mu jakiś aparat za max 1000zł na 20te urodziny. Myślicie, że taki sprzęt w miarę porządny da się już za te kwote dostać? Z Góry dzięki za odp.
Avatar użytkownika
Dobosz65
Początkujący
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn 14 lis, 2011
Lokalizacja: Sandomierz
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Postprzez Dominik Gąsiorek » Pn 14 lis, 2011

ja polecam fuji hs20 a jeszcze lepiej hs10 mimo że starszy modelowo...to naprawdę bardzo dobry sprzęt i cenowo i jakościowo...wiele osób mi go polecało włącznie ze szwagrem :) który jest profesjonalnym fotografem/grafikiem...nie jest to lustrzanka ale i tak wymiata...jak to fuji...moim i nie tylko moim zdaniem za tą kasę po prostu nie znajdziesz nic lepszego...

http://(link).pl/fuji-finepix-hs20-exr ... 22156.html
Avatar użytkownika
Dominik Gąsiorek
Moderator
 
Posty: 1920
Dołączył(a): Wt 27 kwi, 2010
Lokalizacja: Kobiernice
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Postprzez Drack » Wt 15 lis, 2011

2pac01 napisał(a):a jeszcze lepiej hs10 mimo że starszy modelowo

Popieram, posiadam HS-10 bardzo uniwersalny aparacik, do focenia baniaka idealny.
Avatar użytkownika
Drack
Aktywny użytkownik
 
Posty: 527
Dołączył(a): Pn 15 mar, 2010
Lokalizacja: 3miasto
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Postprzez g_stanislaw » Cz 17 lis, 2011

Dobosz65 napisał(a):Ej, a taka lustrzanka alfajak tutaj jest, jest w miarę ok? Nie znam się na fotografii a chciałabym chłopakowi zrobić przyjemność i kupić mu jakiś aparat za max 1000zł na 20te urodziny. Myślicie, że taki sprzęt w miarę porządny da się już za te kwote dostać? Z Góry dzięki za odp.

Przede wszystkim, powinnaś otrzymać "Złotą łopatę" za wykopanie tak starego wątku. :) :D
Kup używanego Nikona D40 i chłopak będzie szczęśliwy.
g_stanislaw
Poznaje temat
 
Posty: 80
Dołączył(a): Cz 12 sie, 2010
Lokalizacja: as
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy


Powrót do Fotografowanie akwarium

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron