Planta Gainer Carbo

Zadaj pytanie pracownikom Aqua Art. Skorzystaj z bazy wiedzy.

Planta Gainer Carbo

Postprzez Rammek » N 25 lis, 2012

Witam :)
Z racji tego, że moje potrzeby na węgiel w płynie są duże zacząłem szukać najkorzystniejszej oferty na rynku. Zawsze kupowałem EasyCarbo konkurencyjnej firmy z racji, że tanio wychodziła bańka 5l. Ostatnio moją uwagę przykuło Carbo z Aqua Art, ale o dziwo są tylko małe flaszki bo max to 0,5l (no chyba, że większych nie znalazłem) :P
Czy są bądź planujecie zrobić większe bańki owego środka? Myślę, że sporo osób brałoby większe ilości jeśli byłoby to konkurencyjne cenowo ;)

Pozdrawiam
Rafał
Ostatnio zmieniony Wt 04 gru, 2012 przez Rammek, łącznie zmieniany 5 razy
Avatar użytkownika
Rammek
Zainteresowany tematem
 
Posty: 281
Dołączył(a): N 26 gru, 2010
Lokalizacja: Częstochowa
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Re: Planta Gainer Carbo

Postprzez Bartek Lipczyński » Wt 04 gru, 2012

Tak, największe opakowania w których proponowany jest Planta Gainer Carbo, to 500 ml.

Biorąc pod uwagę, że:

    1. za 500 ml Planta Gainer Carbo w butelce klient płaci mniej, niż za tę samą objętość (w przeliczeniu), takiego samego produktu, w kanistrze 5 litrowym oraz

    2. Planta Gainer Carbo jest skondensowany, lepiej stabilizowany (trwały w czasie) oraz pakowany w butelkę, która NIE reaguje z produktem,
jest to dobra oferta.

Juz dawno temu, obserwując rynek „czarodziejskich specyfików” z (link), które w dużej liczbie są rozcieńczanymi z wodą i barwionymi chelatem rolniczym markowymi nawozami, pojęliśmy decyzje o nie wprowadzaniu produktów w kanistrach, aby chronić klientów przed tego typu procederem.

Jeżeli jednak, ktoś posiada dużo zbiorników lub/i bardzo duży zbiornik, do którego kupuje duże ilości preparatów Planta Gainer, możliwe jest uzgodnienie rabatu, dzięki któremu radość z posiadania dużego, pięknego akwarium roślinnego będzie jeszcze większa. :)
Avatar użytkownika
Bartek Lipczyński
Administrator
 
Posty: 604
Dołączył(a): Wt 01 lip, 2003
Lokalizacja: Wa-wa
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy


Powrót do Pytania do Aqua Art

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron