Sumy rekinie

Postprzez caban-net » So 09 sty, 2010

No, ale jak mam świadomość, że w innym zbiorniku będzie lepiej to mi nie jest szkoda i jeszcze za nią dostane pieniądze i mogę kupić nowe rybki.
caban-net
Początkujący
 
Posty: 17
Dołączył(a): N 29 lis, 2009
Lokalizacja: Łódź
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Postprzez shalashaska » N 17 sty, 2010

Miałem takiego suma rekiniego i dziwnie znikały mi neonki.Nawet w sklepie zoologicznym nie chcieli go przyjąć.
shalashaska
Początkujący
 
Posty: 13
Dołączył(a): So 21 lis, 2009
Lokalizacja: Kraków
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Postprzez polz1 » Pn 18 sty, 2010

Osobiscie nie chodowalbyn suma rekiniego z neonkami. Nie dziwie sie ze znikaly
:razz:
polz1
Początkujący
 
Posty: 3
Dołączył(a): Śr 06 sty, 2010
Lokalizacja: Poznań
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Postprzez egzepoznan » Cz 11 mar, 2010

Witam :) nie polecam Ci kupowąć suma rekiniego , moja znajoma ma jednego też się nabrała w sklepie i został tylko on resztę obsady wybił i nie wie co ma z nim zrobić ma już 30 cm a zbiornik 70 L .
egzepoznan
Początkujący
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt 09 mar, 2010
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Postprzez funio721 » Pt 19 sie, 2011

Jezeli to kogos interesuje to moge sie podzielic spostrzrzeniami mialem akwarium 120 litrow 2 sumy kupione ok 10cm ...ladne po roku musialem wymienic akwarium na 240 litrow bo urosly do ok 25cm pol roku pozniej ponad 30 cm ...ozdoba w akwarium ,,,ale jak ktos ma baniak jakies 1000litrownie mniej ,,ryba wszystko zerna i bardzo plochliwa i z tego powodu wydalem ich kumplowi ,,,,400l ,, jak sie sploszy lamie rosliny sama sie kaleczy i przez przypadek kaleczy inne ryby ...ale ze wzgledu na swoje wymiary byla ozdoba akwarium
funio721
Początkujący
 
Posty: 33
Dołączył(a): Wt 19 lip, 2011
Lokalizacja: Poznan
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Poprzednia strona

Powrót do Ryby

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość