pokarm w tabletkach dla zbrojników...tylko dla nich?

pokarm w tabletkach dla zbrojników...tylko dla nich?

Postprzez Dominik Gąsiorek » Śr 19 sty, 2011

Witam

No właśnie jak w temacie...dostałem ostatnio 3 dorosłe zbrojniki w punkcie nabijania butli co2 1 samca i 2 samice więc byłem tak miły i kupiłem im pokarm w tabletkach z celulozą firmy jbl bo glonów dzięki Siarze już się dawno pozbyłem a że są spore to i pewnie dużo jedzą i w sumie nic w tym dziwnego gdyby nie to że po wrzuceniu kilku dropsów do akwa zaczyna się gotować...część z nich od razu przejmują amano i spierniczają w rotalę green zaraz za nimi do tego co zostało rzucają się formując okrąg krewetki white pearl które po chwili walki zostają odparte przez kirysy sterbei ale to i tak nic bo minutę później z tarana wpadają zbrojniki i wtedy działa już prawo silniejszego...ubaw po pachy nie powiem ale czy ten pokarm nie zaszkodzi kirysom i krewetkom? czy mogę go podawać dla wszystkich wymienionych zwierzaków jako all in one zamiast spiruliny?
Avatar użytkownika
Dominik Gąsiorek
Moderator
 
Posty: 1920
Dołączył(a): Wt 27 kwi, 2010
Lokalizacja: Kobiernice
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Postprzez tea » Śr 19 sty, 2011

Wg mnie nie powinny zaszkodzić. One zdaje się są przeznaczone dla ryb żerujących przy dnie. U mnie również do nich "lecą na łeb na szyję" wszystkie ryby, ślimole i krewcie. Nawet molinezje wyrywają innym mniejszym rybom po kawałku. Istny sajgon w akwarium się robi.
Avatar użytkownika
tea
Początkujący
 
Posty: 30
Dołączył(a): So 29 sty, 2005
Lokalizacja: Suwałki
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy


Powrót do Ryby

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość