Krewetki w moim zbiorniku JUNGLE 720L

Krewetki w moim zbiorniku JUNGLE 720L

Postprzez Boracz » So 23 lut, 2013

Zapraszam do obejrzenia filmiku z mojego zbiornika
http://www.youtube.com/watch?v=4Cm8KakRSkM
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Boracz
Początkujący
 
Posty: 9
Dołączył(a): Pt 07 paź, 2011
Lokalizacja: Skarżysko-Kam.
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Postprzez Dominik Gąsiorek » N 24 lut, 2013

Fajne szkiełko...w takim stylu jak moje czyli klasycznie...swoją drogą właśnie takie zbiorniki uważam za najłdniejsze...tylko ta jedna sadzonka (może dwie) chyba cuby na samym środku mi się nie podoba...stoi jak wczesny Pawlak :) trzeba by jeszcze dorzucić ze dwie sztuki dla przeciwwagi...
Avatar użytkownika
Dominik Gąsiorek
Moderator
 
Posty: 1920
Dołączył(a): Wt 27 kwi, 2010
Lokalizacja: Kobiernice
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Postprzez Boracz » N 24 lut, 2013

2pac01 napisał(a):Fajne szkiełko...w takim stylu jak moje czyli klasycznie...swoją drogą właśnie takie zbiorniki uważam za najłdniejsze...tylko ta jedna sadzonka (może dwie) chyba cuby na samym środku mi się nie podoba...stoi jak wczesny Pawlak :) trzeba by jeszcze dorzucić ze dwie sztuki dla przeciwwagi...

Teraz jest już inaczej... To było w trakcie modernizacji zbiornika:-). Dzięki za miłe słowa
Boracz
Początkujący
 
Posty: 9
Dołączył(a): Pt 07 paź, 2011
Lokalizacja: Skarżysko-Kam.
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Postprzez Dominik Gąsiorek » N 24 lut, 2013

To mam prośbę o częste aktualizacje...komputer też widzę nad wszystkim czuwa :) a tak btw nie wiem czy nie powinieneś umieścić tego wątku w dziale ze zbiornikami użytkowników...więcej ludzi go obejrzy a uważam że warto...no i koniecznie dołącz porządny opis bo strasznie mnie ciekawi co w trawie piszczy...
Avatar użytkownika
Dominik Gąsiorek
Moderator
 
Posty: 1920
Dołączył(a): Wt 27 kwi, 2010
Lokalizacja: Kobiernice
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Postprzez adams750 » N 24 lut, 2013

Szkło jest jak dla mnie w....e też jestem za tym abyś uzupełnił opis i przeniósł go do Nasze akwaria :smile:
Avatar użytkownika
adams750
Znający temat
 
Posty: 1357
Dołączył(a): Cz 02 lut, 2012
Lokalizacja: Białystok
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Postprzez Boracz » N 24 lut, 2013

adams750 napisał(a):Szkło jest jak dla mnie w....e też jestem za tym abyś uzupełnił opis i przeniósł go do Nasze akwaria :smile:

Zrobi się :-)
Boracz
Początkujący
 
Posty: 9
Dołączył(a): Pt 07 paź, 2011
Lokalizacja: Skarżysko-Kam.
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Postprzez Dominik Gąsiorek » N 24 lut, 2013

ja ze swojej strony dodam jeszcze że bardzo interesującą sprawą jest obecność paletek...napisz proszę jakie im parametry fundujesz, jak wyższa temperatura ma się do kondycji roślin które masz w zbiorniku, jak walczysz z zanieczyszczeniami typu doc, nh3/4 itd bo wiemy że paletki to bardzo brudzące ryby no i na końcu jak to wszystko ma się do nawożenia :D
Avatar użytkownika
Dominik Gąsiorek
Moderator
 
Posty: 1920
Dołączył(a): Wt 27 kwi, 2010
Lokalizacja: Kobiernice
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy


Powrót do Krewetki, Raczki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości