ześwirowane świderki??

ześwirowane świderki??

Postprzez marzena9 » Cz 21 kwi, 2005

witam.od kilku tygodni mam swiderki.wszystko super, ruszaja dnem i teraz jest ich chyba 2 razy wiecej niz kupilam.to nie jest pierwszy raz jak mam je w akwarium.tylko te jakos dziwnie sie zachowuja bo zamiast siedziec w podlozu wedruja po roslinach i korzeniach.a wieczorami jest wrecz wysyp na szybach.one tak zawsze? poprzednie tak sie nie zachowywaly.i jakos niespecjalnie podobaja mi sie na tych roslinach...zastanawiam sie czy to ich normalne zachowanie czy cos mam nie tak z woda po zgaszeniu swiatla i dlatego pachaja sie do powierzchni.ale ryby spia przy dnie niektore i nic im sie nie dzieje.przyduchy nie ma.
pozdrawiam
Avatar użytkownika
marzena9
Początkujący
 
Posty: 15
Dołączył(a): Pn 21 cze, 2004
Lokalizacja: kedzierzyn-koźle
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Postprzez Dziad Borowy » Cz 21 kwi, 2005

widać jest ich bardzo dużo i ciasno im w podłożu. :wink:
Dziad Borowy
Stały bywalec
 
Posty: 453
Dołączył(a): Cz 02 gru, 2004
Lokalizacja: Pionki
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Postprzez Gość » Pt 22 kwi, 2005

to jest normalne. czytałem, że tak się dzieję, że czasami cała szyba jest nimi załadowana :lol:
a propos że za ciasno to wątpię. jak nie ma pożywienia czy coś to ginie ich populacja po prostu z głodu...
Gość
 

Postprzez marzena9 » Pt 22 kwi, 2005

zeby za duzo to nie ma szans!kupilam ich moze ze 100 a mam 450l... no chyba ze mnoza sie jak kroliki :D ale to bym zauwazla.Albo by cos powiedzialy ze im ciasno :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
marzena9
Początkujący
 
Posty: 15
Dołączył(a): Pn 21 cze, 2004
Lokalizacja: kedzierzyn-koźle
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Postprzez tuptus » Śr 27 kwi, 2005

U mnie ciagle widze jakiegos swidra na szybie lub na korzeniach, wiec to chyba normalne, moze wylaza z dna w poszukiwaniu zarelka lub cos w tym stylu :)
Avatar użytkownika
tuptus
Początkujący
 
Posty: 44
Dołączył(a): Pn 21 lut, 2005
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Postprzez marzena9 » Cz 28 kwi, 2005

ok. dzieki za odpowiedzi.przynajmniej sie uspokoilam ze to nic zwiazanego z woda.wyglada na to ze one tak lubia.ale dekoracja na szybach po zgaszeniu swiatla to z nich zadna.... :lol:
pozdrawiam
Avatar użytkownika
marzena9
Początkujący
 
Posty: 15
Dołączył(a): Pn 21 cze, 2004
Lokalizacja: kedzierzyn-koźle
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy


Powrót do Ślimaki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron