podloza

podloza

Postprzez siwus9222 » Śr 06 lip, 2011

Witam ostatnio czytalem ze ada ma okolo 6 do 7 lat dzialania auasubstrat okolo 4 do 5 lat znajomy mi mowil kupilem ostatnio podlkalad z sery i w instrukcji pisze ze dziala 4 do 6 tygodni czy to mozliwe?? w porowniaiu do tamtych??
http://sklep.(link).pl/sera-f ... 39faf0e1e3

do mojej 50 bede chcial kupic co polecacie jest co2 ale narazie jade na ziemi ogrodowej low tech czeka na wasze sugestie i licze na krytyke
siwus9222
Początkujący
 
Posty: 15
Dołączył(a): Śr 02 lut, 2011
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Postprzez Zbyszek17 » Śr 06 lip, 2011

siwus9222 napisał(a):Witam ostatnio czytalem ze ada ma okolo 6 do 7 lat dzialania auasubstrat okolo 4 do 5 lat znajomy mi mowil kupilem ostatnio podlkalad z sery i w instrukcji pisze ze dziala 4 do 6 tygodni czy to mozliwe?? w porowniaiu do tamtych??
"Sera Floredepot przez wiele lat zapewnia właściwe warunki wzrostu dla roślin wodnych. Ważne jest przy tym, że substancje stymulujące wzrost roślin nie są uwalniane od razu, dzięki czemu nie następuje burzliwy wzrost glonów. Po 4-6 tygodniach od urządzenia akwarium zaczynamy stosować nawozy dla roślin wodnych, które później stosujemy jeden raz w tygodniu" - tak dokładnie pisze na etykiecie nawozu Sery i myślę że tego nie przeczytałeś dokładnie :wink:
Avatar użytkownika
Zbyszek17
VIP
 
Posty: 2834
Dołączył(a): Cz 22 maja, 2008
Lokalizacja: Łódź
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Postprzez siwus9222 » Śr 06 lip, 2011

Dziekuje zbyszku ten substrat jest na podstawie torfu z tego co wyczytalem nie wiem po jakim czasiem sie torf wyjalawia w mojej bance mam juz 2 miesiac i rosnie nadal dziekuje ci i pozdrawiam a co do podloza aktywnego ktore najlepiej bys polecal?? stosunek portfel jakosc:)
siwus9222
Początkujący
 
Posty: 15
Dołączył(a): Śr 02 lut, 2011
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Postprzez Zbyszek17 » Śr 06 lip, 2011

siwus9222 napisał(a):co do podloza aktywnego ktore najlepiej bys polecal?? stosunek portfel jakosc:)
siwus9222, chyba jednak Amazonia / są trzy do wyboru / i na pewno jej jakość jest warta ceny, ewentualnie Pro Soil.
Avatar użytkownika
Zbyszek17
VIP
 
Posty: 2834
Dołączył(a): Cz 22 maja, 2008
Lokalizacja: Łódź
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy


Powrót do Podłoże, Dekoracje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość