Black earth + green base XR

Black earth + green base XR

Postprzez qqrq » N 18 sty, 2015

Korzystał ktoś z tego podłoża i substratu? Było w Polsce, ale rozeszło się szybko, juz nigdzie nie można dostać, ściema jakaś czy jakis chwyt?
qqrq
Początkujący
 
Posty: 19
Dołączył(a): Pt 03 paź, 2014
Lokalizacja: łódź
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Re: Black earth + green base XR

Postprzez Sekatorus » N 18 sty, 2015

Kolego! Nie ma co tu się napalać. Czy to coś warte, to okaże się za rok minimum. Producent reklamuje, że ma być trwalsze niż konkurencji i to chyba jedyne, co ma czynić je lepszym od pozostałych. Czy to prawda, to będzie wiadomo za 2 lata:) Na razie widać, że green base ma dziwny kolor i może się mieszać z czarnym substratem, a tym samym będziesz miał pstrokate podłoże.

Osobiście pozwoliłbym innym testować.
Avatar użytkownika
Sekatorus
Poznaje temat
 
Posty: 124
Dołączył(a): So 11 kwi, 2009
Lokalizacja: Poznań
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Re: Black earth + green base XR

Postprzez qqrq » N 18 sty, 2015

Po pierwsze to do napalania, to sporo mi jeszcze brakuje, po drugie wolałbym treściwe wypowiedzi osób które zalały już zbiornik na tym podłożu i mogą zdać relacje na bieżąco jak się sprawuje
qqrq
Początkujący
 
Posty: 19
Dołączył(a): Pt 03 paź, 2014
Lokalizacja: łódź
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Re: Black earth + green base XR

Postprzez Sekatorus » N 18 sty, 2015

Jakiegokolwiek nie nasypiesz, będzie to samo. Obojętnie czy to Aqua Art, czy Amazonia, czy jakiekolwiek inne aktywne. Na każdym da się wystartować bez problemów i na każdym da się wszystko schrzanić od samego początku. Co byś chciał wiedzieć? Ze podłoże leży? tonie? jaki ma kolor? Jak wygląda? Że roślinki rosną? No pewnie rosną. A może czy rosną prosto? bo na amazonii krzywo, a na Aqua Art skośnie?

Był taki temat na konkurencyjnym forum, ale go zablokowano bo producent lub dystrybutor spamował z ukrycia. Poza reklamami, nic nowego tam nie napisano.
Avatar użytkownika
Sekatorus
Poznaje temat
 
Posty: 124
Dołączył(a): So 11 kwi, 2009
Lokalizacja: Poznań
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Re: Black earth + green base XR

Postprzez marlowe » Pn 09 lut, 2015

Ja mam Black Earth już 3 tydzień i cóż mogę napisać - dla mnie rewelacja jak na razie, tyle że nie mam porównania z innymi bo ostatni rok tylko żwirek z kulkami glinianymi miałem. To moje pierwsze podłoże aktywne i na razie jestem zachwycony. Jutro jakby co wstawię zdjęcia
Avatar użytkownika
marlowe
Początkujący
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn 09 lut, 2015
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy


Powrót do Podłoże, Dekoracje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron