Dwusetka Mirasa.

Blogi z działu "Roślinne - Aqua Art Challenge" nie odświeżane dłużej niż 2 miesiące, akwaria zlikwidowane

Re: Dwusetka Mirasa.

Postprzez ostry22 » Wt 22 lip, 2014

da rade zdjecia z lepszą rozdzielczością?
Avatar użytkownika
ostry22
Poznaje temat
 
Posty: 91
Dołączył(a): So 03 lis, 2012
Lokalizacja: Łuków/Ząbki
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Re: Dwusetka Mirasa.

Postprzez Ulvhedin » Wt 22 lip, 2014

Będzie ciężko ale zobaczę co da się wystrugać, aparat marnej jakości niestety, od czasu kiedy ukradli lepszy.

Troszkę wolnymi krokami wprowadzam zmiany, nad każdą zmianą siedzę długo, do tego zmiany w roślinach. Do tego muszę w takim razie zetrzeć pył z szyb, który mnie od kilku dni trapi. Z krasnych pozostały jeszcze szczątki, ale nie da się już ich obrywać, zbyt krótkie są.

Jedyna sprawa jaka mnie martwi to anubias sp. bonsai, który od początku wypuszcza białe listki :| Nie umiem znaleźć przyczyny :|
Ulvhedin
Znający temat
 
Posty: 1130
Dołączył(a): N 27 gru, 2009
Lokalizacja: Bieruń
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Re: Dwusetka Mirasa.

Postprzez Ulvhedin » Pn 04 sie, 2014

Nie będzie opisu sytuacyjnego, bo w piątek po napisaniu i wciśnięciu WYŚLIJ wszystko poszło w czarną odchłań :evil: co mnie nie bardzo ...zdenerwowało, nie tylko powodem był czas, przez jaki pisałem posta, co przerwą w sieci, nie mogłem odzyskać poprzez cofnij :evil:

Napiszę krótko, widok roboczy, można zauważyć w tle doniczki z roślinami, ale wszystko wymaga czasu i przemyśleń :roll:

Oświetlenie 3 belki LED
PICT1308.JPG


PICT1322.JPG


Oświetlenie środkowa belka LED
PICT1337.JPG
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Ulvhedin
Znający temat
 
Posty: 1130
Dołączył(a): N 27 gru, 2009
Lokalizacja: Bieruń
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Poprzednia strona

Powrót do Roślinne - archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron