63l - Zbigniew Pracki - "Złamane drzewo"

Blogi z działu "Roślinne - Aqua Art Challenge" nie odświeżane dłużej niż 2 miesiące, akwaria zlikwidowane

Re: 63l - Zbigniew Pracki - "Złamane drzewo"

Postprzez Zbyszek17 » N 06 kwi, 2014

Priorytetem jest zdobycie wiedzy o nawożeniu i jak się wszystko dobrze potoczy to w zamierzeniach jest zbiornik gdzie będą dominowały Bucephalandry.
Odnośnie bucek, to chcę zacząć poważną przygodę bo one mnie bardzo fascynują.
    Witam.
    Takie słowa pisałem na początku roku i wreszcie przeszedłem do czynów. Powstał nowy baniaczek o którym wielokrotnie wspominałem.
    Na chwilę obecną mała zajawka, bo szkiełko nie jest jeszcze do końca ukończone
    W najbliższej przyszłości postaram się wszystko opisać i uporządkować, ale to już w nowym temacie.

DSC_0023.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
Zbyszek17
VIP
 
Posty: 2834
Dołączył(a): Cz 22 maja, 2008
Lokalizacja: Łódź
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Re: 63l - Zbigniew Pracki - "Złamane drzewo"

Postprzez marho760816 » N 06 kwi, 2014

Jak zwykle u Ciebie zapowiada się coś niespotykanego. No i oczywiście jakość samego zdjęcia-dla mnie mistrzostwo świata.
Avatar użytkownika
marho760816
Zainteresowany tematem
 
Posty: 285
Dołączył(a): N 01 lip, 2012
Lokalizacja: Białystok
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Re: 63l - Zbigniew Pracki - "Złamane drzewo"

Postprzez adams750 » N 06 kwi, 2014

Zbyszku bardzo ciekawe szkło jedynie co razi w oczy to etykiety z nazwami roślin,reszta jak najbardziej świetne.
Avatar użytkownika
adams750
Znający temat
 
Posty: 1357
Dołączył(a): Cz 02 lut, 2012
Lokalizacja: Białystok
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Re: 63l - Zbigniew Pracki - "Złamane drzewo"

Postprzez Zbyszek17 » N 06 kwi, 2014

    Tomku, szkiełko jest w fazje rozwoju, być może jak to wszystko zagospodaruję tak jak ma być to etykietki zginą. W tej chwili nie jestem w stanie tego wszystkiego zapamiętać, bo ciągle coś dochodzi. W przyszłości spis bucek będzie schematycznie tak jak zajmują miejsca w baniaku lub etykietki będą pod spodem, niewidoczne. Obecna fotka jest jako poglądowa, powstanie nowy temat.
Avatar użytkownika
Zbyszek17
VIP
 
Posty: 2834
Dołączył(a): Cz 22 maja, 2008
Lokalizacja: Łódź
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Re: Odp: 63l - Zbigniew Pracki - "Złamane drzewo"

Postprzez fivb77 » N 06 kwi, 2014

Świetny zbiornik się zapowiada, biorąc pod uwagę Pana wiedzę i doświadczenie wiem, że nie ominę nigdy tej bańki, kiedy coś się w związku z nią pojawi :-) A czy bucki można posadzić jak anubiasy, czy potrzebują być w podłożu?
fivb77
Początkujący
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz 28 lis, 2013
Lokalizacja: Warszawa
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Re: 63l - Zbigniew Pracki - "Złamane drzewo"

Postprzez Zbyszek17 » Pn 07 kwi, 2014

fivb77 , buce mocuje się do korzeni, kamieni, lawy itd. Można je wtedy położyć bezpośredno na podłożu lub rozmieszczać na korzeniach czy skałach w toni wodnej, podobnie jak postępujemy z anubiasami.
Avatar użytkownika
Zbyszek17
VIP
 
Posty: 2834
Dołączył(a): Cz 22 maja, 2008
Lokalizacja: Łódź
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Re: 63l - Zbigniew Pracki - "Złamane drzewo"

Postprzez fivb77 » Pn 07 kwi, 2014

Dziękuję za odpowiedź, z pewnością, tak jak zapowiadałem będę śledził wątek i czekam na zapowiedziany zbiornik dla tych roślin. To będzie kompendium wiedzy dla tych, którzy tak jak ja, pragnęliby tej rośliny, tylko nie mają jeszcze takich umiejętności :wink:
Pozdrawiam
fivb77
Początkujący
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz 28 lis, 2013
Lokalizacja: Warszawa
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Poprzednia strona

Powrót do Roślinne - archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron