Moje 84l

Blogi z działu "Roślinne - Aqua Art Challenge" nie odświeżane dłużej niż 2 miesiące, akwaria zlikwidowane

Moje 84l

Postprzez alvaro » Pn 07 lip, 2014

Witam wszystkich chciałbym pokazać wam moje akwarium…
Objętość 84 L
Wymiary 60x40x35 5mm szkło Guardian
Oświetlenie 3x24w 6500/8500/10000Grzałka 100w
Nawożenie raz w tygodniu po podmianie Azoo red plant nutrients, Azoo trace elements,Azoo carbon plus, tytan 2 krople ,fosfor z soli 2mlCO2 butla wysokociśnieniowa+elektrozawór+zaworek precyzyjny+reaktor narurowy
Podłoże 4aqua Energy Nutrients Soil 2in1 12l
Parametry wody NO3-25, NO2-0, GH>14°d KH- 10°d pH 7.2-7.6 test paskowyJBL
Temperatura 24°C
Filtracja AQUAEL - MIDIKANI 800, (wata,ceramika,keramzyt+wegiel aktywny, gąbka).Dodatkowo Eheim skim350 jako skimer i cyrkulator
Dekoracje kamienie scenery stone i korzenie red moor
Gatunki roślin Anubias nana, Ludwigia green, Eleocharis parvula, Hemianthus micranthemoides, Hemianthus callitrichoides, Marsilea hirsuta, Cryptocoryne legroi, Staurogyne sp, Christmas Moss, Heteranthera zosterifolia ,Althernanthera reinecki,Lobelia cardinalis, Althernanthera reinecki mini Pogostemon helferi, Microsorium trident,Hygrophilia pinnatifida,Flame Moss,Hygrophila polysperma
Gatunki ryb Otosek 5 szt. Neon Simulans 15 szt.Bystrzyk Amandy6szt. Tenczanka Wernera 1 szt.
Krewetki babaulti i red cherry xx ? szt. Amano 3szt.kosiarka 3szt Bojownik1 szt
Akwarium ma obecnie rok przeszło 2 restarty stan na obecną chwilę
1.JPG

2.JPG
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
alvaro
Początkujący
 
Posty: 13
Dołączył(a): Pn 09 gru, 2013
Głosował : 0 razy
Ilość głosów: 0 razy

Powrót do Roślinne - archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron